Kyani Sağlık Üçgeni ile Sağlığınızı takviye edin

Kyäni, Dünya’nın dört bir yanından faydalı bileşenler ve besinler içeren Kyäni Sağlık Üçgeni ile dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır.

Kyäni Triangle of Health Pack (SET)
1 – Kyäni Sunrise
2 – Kyäni Sunset
3 – Kyäni Nitro FX

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sağlık Üçgeni yalnızca ürün seti olmaktan çok bir konsepttir. Üç ürünün toplamı tek bir üründen çok daha önemlidir. Peki, bu ne anlama gelir? Bu haftaki bültenimizde kardiyovasküler sağlık örneği ile bu konuyu derinlemesine incelemek istiyoruz.

Hepimiz iyi çalışan bir kardiyovasküler sistemin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Kardiyovasküler sağlık ifadesi kalp ve damar yolları ile alakalı tüm unsurları kapsar. Yani özetlemek gerekirse, iyi işleve sahip bir kalbin yanı sıra, arterler ve kanı taşıyan diğer kanallarda kan akışının da düzgün olmasıdır.
Üç ürünü birden kullanmak, sağlığımıza farklı açılardan fayda sağlar. Hem genel olarak hem de vücudumuzda doğal mekanizmaları kullanmak birçok ürün kullanıcısının deneyimlediği gibi olağanüstü sonuçlar almamızı sağlar. Üç ürünün toplamından oluşan Kyäni Sağlık Üçgeni’ni kullanmak kardiyovasküler sistemimizin sağlığını korumaya ne bakımından yardımcı olur?

Kardiyovasküler sistemimizin merkezinde kalp bulunur. Kalp, dolaşım sisteminin temel öğesidir. Kalp atışı devam ettiği sürece kan vücudumuzda dolaşır. Kan, damarlarda dolaştıkça oksijen ve besinler hücrelere taşınır, aynı zamanda atık maddeler de toplanır. Dakikada 80 kere atan bir kalbin saatteki atım sayıs 4.800’dür. Bu da günde 115.200 kalp atımı demektir. Yılın sonunda ise kalbiniz 42.048.000 defa atmış olur. 80 yaşına kadar yaşadığınızı varsayarsak, ömrünüz boyunca kalbiniz 3,363,840,000 defa atmış olur. Bu da kalbinizin hiç dinlenmeden 3 milyardan fazla atım yapacağı anlamına gelir.

Omega 3 yağ asitlerinin sağlık üzerindeki olumlu etkisi iyi bilinmektedir. Uzun zincirli omega 3 yağ asitleri EPA (eikosapentaeonik asit) ve DHA’dır (dokosaheksaenoik asit). Kalbin normal işlevine katkı sağlayan bu maddelerin her ikisi de akşam alınması gereken Kyäni Sunset’in içeriğinde yer almaktadır. Olumlu bir etkinin görülmesi için günde 250 mg EPA ve DHA alınması gerekmektedir. Kyäni Sağlık Üçgeni ürününü kullandığımızda ise omega 3 yağ asitlerinin olumlu etkisine daha fazla destek olabiliriz. Kyäni Nitro Plus, arttırılmış nitrik oksit üretimiyle sağladığı faydaya ek olarak içerdiği çinko ile yağ asitlerinin normal metabolizmasına da katkıda bulunur. Dolayısıyla, Sunset almadan önce Nitro Plus kullanıldığınızda ürün konseptinin sinerjik yaklaşımından da faydalanmış olursunuz.

Kalbinizin işlevini düzgün bir şekilde yerine getirmesi için, bazı temel besinlerin özelliklerinden de yararlanıyoruz. Kyäni Sunrise’da bulunan riboflavin normal kırmızı kan hücrelerinin sürekliliğine katkı sağlar. Folik asit ile B6 ve B12 vitaminleri normal kırmızı kan hücresinin oluşumuna yardımcı olur. C vitamini ise kan damarlarının normal işlevi için gereken kolajen oluşumuna yardım eder.

Böylece, Kyani Sağlık Üçgeni’nde bulunan ürünler hem tek başlarına hem de sinerjik bir şekilde birbirini destekleyerek kardiyovasküler sağlığımızı katkıda bulunur.

3 Ürün 1 Sistem Kyani’nin gıda takviyesi ürünleri, üç temel unsurdan oluşmaktadır; Kyäni Nitro, Kyäni Sunrise ve Kyäni Sunset.

Kyani Nitro FX
Kyani Nitro Ailesi Gücünüze güç katın!

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Kyani Sunrise
Kyani Sunrise En iyi sabahlar Sunrise ile başlar!

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyäni Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır..

Kyani Sunset
Kyani Sunset Daha iyi uyku, daha iyi yenilenme!

Kyäni Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır..