Fleuresse Devrim Yaratan Cilt Bakım Sistemi

fleuresse

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi cildinizi besleyip nemlendirerek gözle görülür yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardımcı olmak için bitki kök hücresi ekstrelerinden ve doğal bitkisel ürünlerden faydalanır. Olağan çürüme sürecine karşı koyarak taze kalabilen İsviçre Uttwiler elmasının ekstresini içeren Fleuresse Cilt Bakım Sistemi; size daha aydınlık ve daha genç bir görünüm kazandırmak için cildinizi nemlendiren ve besleyen kaliteli bir cilt bakım ürünleri grubudur.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Fleuresse ürünleri Zamana Hükmedin!

Temizleyici Jel

İçeriğindeki bitkisel maddelerin yardımı ile cildinizi temizlerken cildinizin gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vitamin, Antioksidan ve Aminoasit bileşimlerinin emilmesine katkıda bulunur.

Serum

Fleuresse Serum, daha genç bir görünüm için cildin doğal kendini yenileme becerilerini desteklemek üzere formüle edilmiş yüksek performanslı bir üründür. Fleuresse Serum, nadir bulunan Uttwiler Spätlauber elmasının bitki kök hücrelerinde doğal olarak oluşan bitkisel ürünlerle formüle edilmiştir.

Gündüz Kremi

İnce çizgilerin oluşmasını önlemek, var olan çizgilerin ve kırışıklıkların ise görünürlüğünü hafifletmek için yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildinizi yumuşatır, yatıştırır, besler ve böylece size daha aydınlık ve zamana meydan okuyan bir görünüm kazandırır.

Gece Kremi

Antioksidan, vitamin ve amino asit açısından zengin içeriğiyle Fleuresse Night Crème, cilt yaşlanmasının gözle görünür belirtilerini hedef alarak onlarla savaşır ve siz uyurken cildinizi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Göz Kremi

Fleuresse Göz Kremi, doğal oluşumlu bitkisel ürünleri hassas bir kremde birleştirerek cildinizin şişkinlikleri ve göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltma becerisini destekler.

Gündüz Kremi

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Sonuçlar Sadece 30 gün düzenli kullanım sonrasındaki Sonuçlar

Bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan botanik ürünlerden türetilen, cildi canlandıran ve ince çizgilere, kırışıklıklara karşı koruma ve yaşlanmanın gözle görülür işaretlerini azaltmaya yardımcı olan canlı ve ferahlatıcı bir serumdur.